ERA 220606R önindító
Kauffer cikkszám: 220606R-ERA
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
![ERA 220606R ERA 220606R]()
Nagyítás
EAN: 8053379818143
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 1,7 kW |
| Fogszám: | 10 |
| Helyzet/fok: | R 77 ° |
| Bilincs: | NO |
| cserealkatrész |
| Forgásirány: | óramutató járásával ellentétes forgásirány |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Tömeg: | 4,01 kg |
| Lyukszám: | 2 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra AUDI: 02E911023H
AUDI: 02E911023HX
AUDI: 2E911023H
AUDI: 2E911023HX
SEAT: 02E911023H
SEAT: 02E911023HX
SEAT: 2E911023H
SEAT: 2E911023HX
SKODA: 02E911023H
SKODA: 02E911023HX
SKODA: 2E911023H
SKODA: 2E911023HX
VW: 02E911023H
VW: 02E911023HX
VW: 2E911023H
VW: 2E911023HX
VW (SVW): 02E911023H
VW (SVW): 2E911023H
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.