HC-CARGO F 032 116 483 önindító
Kauffer cikkszám: F032116483-HCP
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
![HC-Cargo F 032 116 483 HC-Cargo F 032 116 483]()
Nagyítás
EAN: 5711343422088
Csomagsúly: 1.00 kg.
Így is ismerheti:
116483
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Indítómotor kivitel: | csökkentő áttételű váltóval |
| Hossz: | 243,00 mm |
| Peremátmérő: | 63,0 mm |
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Fogszám: | 11 |
| Kis fogaskerék-alappozíció: | -5,00 mm |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659314
VOLVO: 36001683