NK 4748004 önindító
Kauffer cikkszám: 4748004-NK-
![NK 4748004 NK 4748004]()
Nagyítás
![NK 4748004 NK 4748004]()
Nagyítás
![NK 4748004 NK 4748004]()
Nagyítás
![NK 4748004 NK 4748004]()
Nagyítás
EAN: 5703858046231
Csomagsúly: 5.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| Feszültség: | 12 V |
| Peremátmérő: | 76 mm |
| Fogszám: | 9 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8 |
| Bilincs: | Pin "50" M6 |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Nettó súly: | 4,13 kg |
| Új alkatrész |
OEM- (gyári-) számok kattintásra FORD: 6G9N-11000-KB
FORD: 8G9N-11000-AB
VOLVO: 30724473
VOLVO: 30782052
VOLVO: 30782228
VOLVO: 36000237
VOLVO: 36002642
VOLVO: 8603539