WALKER WST00183 önindító
Kauffer cikkszám: WST00183-WAL
![WALKER WST00183 WALKER WST00183]()
Nagyítás
![WALKER WST00183 WALKER WST00183]()
Nagyítás
![WALKER WST00183 WALKER WST00183]()
Nagyítás
EAN: 4060426566906
Csomagsúly: 1.00 kg.
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Indítási teljesítmény: | 2,2 kW |
| újra feldolgozott alkatrész (REMAN) |
| Peremátmérő: | 63 mm |
| rögzítő furatok száma: | 3 |
| Menetes furatok száma: | 2 |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Bilincs: | M8;Pin "50" M6 |
| Fogszám: | 11 |
| Nettó súly: | 4,4 kg |
OEM- (gyári-) számok kattintásra VOLVO: 30659314
VOLVO: 36001683
Cseredarabos, betétdíjas termék!
Kaució: 15 000 Ft.