BOSCH 0 092 S4E 081 S4E EFB Indító akkumulátor
Kauffer cikkszám: 0092S4E081-BSC
![BOSCH 0 092 S4E 081 BOSCH 0 092 S4E 081]()
Nagyítás
![BOSCH 0 092 S4E 081 BOSCH 0 092 S4E 081]()
Nagyítás
![BOSCH 0 092 S4E 081 BOSCH 0 092 S4E 081]()
Nagyítás
![BOSCH 0 092 S4E 081 BOSCH 0 092 S4E 081]()
Nagyítás
![BOSCH 0 092 S4E 081 BOSCH 0 092 S4E 081]()
Nagyítás
EAN: 4047026293180
Csomagsúly: 1.00 kg.
Új cikkszám. Elődje: : BOSCH 0 092 S4E 080
Így is ismerheti:
S4 E08, 12V 70AH 760A
A csomagolás tartalma: 1 db. termék.
| Részletes adatok |
|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Akkumulátor-kapacitás: | 70 Ah |
| Hidegindító áram EN szerint: | 760 A |
| Hossz: | 278 mm |
| Szélesség: | 175 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Polaritás: | |
| Padlóléc kivitel: | B00 |
| Végpólus fajta: | 1 |
OEM- (gyári-) számok kattintásra ALFA ROMEO: 71765419
AUDI: 000 915 105 EC
AUDI: 000 915 105 FC
AUDI: 5GM 915 105 P
AUDI: 6R0 915 105 B
BMW: 61 21 8 720 721
CITROËN: 16 200 125 80
CITROËN: 5600 VG
CITROËN: 98 117 222 80
FIAT: 51832153
FIAT: 71765419
FIAT: 71779500
FORD: JX6T10655FA
FORD: 2099515
FORD: 2490405
HONDA: 31500-TGN-G01
HONDA: 31500TGNG010M1
HONDA: 31500-TV2-E02
HONDA: 31500TV2E020M1
NISSAN: KE24170E00EF
NISSAN: 24410JD22A
NISSAN: 2441000Q0D
NISSAN: 2441000Q2M
NISSAN: 2441000Q3M
OPEL: 13473542AFP
OPEL: 36 46 011
OPEL: 44 23 996
OPEL: 93457914
OPEL: 95525541
PEUGEOT: 98 117 222 80
RENAULT: 24 41 0JD 22A
RENAULT: 24 41 000 Q2M
RENAULT: 24 41 038 76R
RENAULT: 24 41 055 33R
RENAULT: 77 11 575 175
RENAULT: 93457914
SEAT: JZW 915 105 AC
SEAT: 000 915 105 EC
SKODA: 000 915 105 EC
SKODA: 6R0 915 105 B
TOYOTA: 28800YZZNS
TOYOTA: 288000Y080
VAUXHALL: 36 46 011
VAUXHALL: 93457914
VAUXHALL: 95525541
VOLVO: 30644962
VW: JZW 915 105 AC
VW: 000 915 105 EC
VW: 5GM 915 105 P
VW: 5TA 915 105 B
VW: 6R0 915 105 B
CHEVROLET: 13473542AFP
CHEVROLET: 3646011
CHEVROLET: 93 457 914
HYUNDAI: 37110 1H680
MINI: 61 21 8 720 721